
Popis
Dobrý den,prodám Škodu superb1,9Tdi 77kw,rv.2009 s nájezdem pouhých 96000km. Auto je ve velmi,opravdu velmi zachovalém stavu. Troufnu si říct, že takových kusů už v ČR moc není.Kilometry samozřejmě dohledatelné. Původem koupeno v ČR,celou dobu vlastněno jednou rodinou,která se o vozidlo pečlivě starala a celou dobu garážovala. Auto nebylo nikdy havarované,žádné hloubkové tepování interiéru,leštění laku, světel,atd.Superb má původní spz,včetně TP. Výbava:xenony,tempomat,výhřev sedadel,senzor deště,4x okna atd. Auto je v moc pěkném stavu, jak vizuálně tak technicky, vhodné jako víkendovka nebo jen tak pro radost.Dle mého uvážení musím prodat kvůli nedostatku místa v garáži. Podrobnější informace rád sdělím vážným zájemcům po telefonu.Překupníci a jim podobní nekontaktovat!Děkuji za pochopení Momentálně po servisu (rozvody,náplně,aku.)Bez investic! Momentálně obuto na letních pneu,samozřejmě k vozu originální R16(zimní) Cena: 219000kč Lokalita:Frýdek-Místek Telefon:732 158 842 E-mail:Stokki@seznam.cz

Dobrý den,prodám Škodu superb1,9Tdi 77kw,rv.2009 s nájezdem pouhých 96000km. Auto je ve velmi,opravdu velmi zachovalém stavu. Troufnu si říct, že takových kusů už v ČR moc není.Kilometry samozřejmě dohledatelné. Původem koupeno v ČR,celou dobu vlastněno jednou rodinou,která se o vozidlo pečlivě starala a celou dobu garážovala. Auto nebylo nikdy havarované,žádné hloubkové tepování interiéru,leštění laku, světel,atd.Superb má původní spz,včetně TP. Výbava:xenony,tempomat,výhřev sedadel,senzor deště,4x okna atd. Auto je v moc pěkném stavu, jak vizuálně tak technicky, vhodné jako víkendovka nebo jen tak pro radost.Dle mého uvážení musím prodat kvůli nedostatku místa v garáži. Podrobnější informace rád sdělím vážným zájemcům po telefonu.Překupníci a jim podobní nekontaktovat!Děkuji za pochopení Momentálně po servisu (rozvody,náplně,aku.)Bez investic! Momentálně obuto na letních pneu,samozřejmě k vozu originální R16(zimní) Cena: 219000kč Lokalita:Frýdek-Místek Telefon:732 158 842 E-mail:Stokki@seznam.cz