
Popis
Prodám zvýšené plexi od firmy Kappa. Jedná se o 15 cm vyšší plexi než původní originál co je na r1200 GS montován. je v pěkném stavu, žádný škrábance. jsem schopen poslat. Inzerát platí do smazání

Prodám zvýšené plexi od firmy Kappa. Jedná se o 15 cm vyšší plexi než původní originál co je na r1200 GS montován. je v pěkném stavu, žádný škrábance. jsem schopen poslat. Inzerát platí do smazání