
Popis
Moc příjemná na nošení, uvnitř má zdrsněnou látku, která příjemně hřeje (není to kožíšek). Prodávám i jiné věci, mrkněte. Při nákupu mého zboží nad 400,-Kč je doprava ZDARMA (Zásilkovna a Balíkovna).

Moc příjemná na nošení, uvnitř má zdrsněnou látku, která příjemně hřeje (není to kožíšek). Prodávám i jiné věci, mrkněte. Při nákupu mého zboží nad 400,-Kč je doprava ZDARMA (Zásilkovna a Balíkovna).