
Popis
Zdravím chlapáci. Chci prodat mazdu po tátovi. Nejlépe jako celek někomu kdo si s tím vyhraje a poradí. Podle mechanika je tam podpálenej ventil. Nájezd necelých 300.. Chybí pravé zadní okno dveří(zloděj). Mám k ní i plynovou nádrž. Cenu bych si představoval okolo 35k ale rozumné dohodě se nebráním. Napište sms a já se ozvu. Děkuji a hezký den.

Zdravím chlapáci. Chci prodat mazdu po tátovi. Nejlépe jako celek někomu kdo si s tím vyhraje a poradí. Podle mechanika je tam podpálenej ventil. Nájezd necelých 300.. Chybí pravé zadní okno dveří(zloděj). Mám k ní i plynovou nádrž. Cenu bych si představoval okolo 35k ale rozumné dohodě se nebráním. Napište sms a já se ozvu. Děkuji a hezký den.