
Popis
Golf 4 1,6 benzín 77kw STK do 12/26 -Rok výroby 2002 - vlastním 10 let -Najeto 361 tis ( + údajně 40 tis stočeno ) Z důvodu toho, že odešla klika na původním motoru proběhla výměna za jiný. Koupeno na vrakovišti s nájezdem 180 tis - viděl jsem fotodokumentaci z příjmu vozidla. Motor běží skvěle. Dálniční známka do 9/26 Nové díly s výměnou motoru: -Nová spojka -Rozvody, včetně vodní pumpy -EGR ventil -Olej, filtr -Přetěsněna vana Při jízdě na ,,motor,, bere olej a pak zakouří při sešlápnutí plynu. Je potřeba udělat výměnu stíracích kroužků. Už se mi do toho nechce. Technickou projde bez problémů. Denně v provozu. Startuje na první dobrou. Otáčky nekolísají. Před minulou STK děláno: Komplet brzdy i se třmeny se zadními kryty Výfuk a katalyzátor cca 4 roky, ok Nově také vyměněny kdejaké plasty, díly motoru, hadičky atd. Vize byla mít 100% funkčnost všeho. Drobné oděrky a rez na karoserii. Minulý týden koupena nová Baterie Varta 62Ah K opravě: - zmíněný únik oleje - svítí ABS kontrolka - čidlo levé zadní - nefunkční elektronika - 5. dveře + výbava v autě - někde odešel spoj, nebo komfortní jednotka Jsou to drobnosti, ale už se mi do toho nechce. Přechod na větší auto. Plechové disky na zimu + přidám ALU letní + nové díly, které mám a původní motor a jiné použité díly

Golf 4 1,6 benzín 77kw STK do 12/26 -Rok výroby 2002 - vlastním 10 let -Najeto 361 tis ( + údajně 40 tis stočeno ) Z důvodu toho, že odešla klika na původním motoru proběhla výměna za jiný. Koupeno na vrakovišti s nájezdem 180 tis - viděl jsem fotodokumentaci z příjmu vozidla. Motor běží skvěle. Dálniční známka do 9/26 Nové díly s výměnou motoru: -Nová spojka -Rozvody, včetně vodní pumpy -EGR ventil -Olej, filtr -Přetěsněna vana Při jízdě na ,,motor,, bere olej a pak zakouří při sešlápnutí plynu. Je potřeba udělat výměnu stíracích kroužků. Už se mi do toho nechce. Technickou projde bez problémů. Denně v provozu. Startuje na první dobrou. Otáčky nekolísají. Před minulou STK děláno: Komplet brzdy i se třmeny se zadními kryty Výfuk a katalyzátor cca 4 roky, ok Nově také vyměněny kdejaké plasty, díly motoru, hadičky atd. Vize byla mít 100% funkčnost všeho. Drobné oděrky a rez na karoserii. Minulý týden koupena nová Baterie Varta 62Ah K opravě: - zmíněný únik oleje - svítí ABS kontrolka - čidlo levé zadní - nefunkční elektronika - 5. dveře + výbava v autě - někde odešel spoj, nebo komfortní jednotka Jsou to drobnosti, ale už se mi do toho nechce. Přechod na větší auto. Plechové disky na zimu + přidám ALU letní + nové díly, které mám a původní motor a jiné použité díly