
Popis
Dobrý den, prodam sve audi tt, moje 3. tt kde jsem zjistil ze se mi spise ted hodi diesel, proto tuhle hracku prodavam.. - Motor 1.8t 132kw 5 stup. prevodovka - Cervene kozene sedacky, ktere jsou v tt komunite velice zadane (bezne pokud jsou k prodeji, tak za 15k-20k), s vyhrevem a nejsou potrhnane - cerna stropnice ktera neni nikde provesena a v aute se nekourilo - s-line volant - H&R sportovni pruziny za 8k - RAM air studene sani za 5k s originalnim zeleznym tepelnym odstinenim. - Originalni Japan Racing JR11 18" se stretchovyma pneumatikama s dobrym vzorkem. letnaky.., jako bonus muzu prihodit sadu zimnich kol zadarmo - Rémus vyfuk s dobrym zvukem - zadni original difusor z v6 audi tt (5k) - zatmavene postrani dynamicke blinkry - JBL reproduktory ktere fakt pekne hrajou, bylo by idealni aby si nekdo dodelal bluetooth nebo si tam dal origo radio, ktere vam k tomu dodam. - najeto 232xxx auto ma spoustu problemu ktere si sikovnej clovek dokaze svepomoci opravit sam do 10k - nefunguje zamykani na dalku - clovek co mi menil rizeni, spatne vycentroval volant plus by bylo fajn aby se udelala geometrie - obcas blbne stahovani ridicova okenka pri otevirani, spatny spinac za 100kc - nedovira se kufr - je potreba opravit kulisu, spatne obcas jdou kvalty - lak neni v nejlepsim stavu ale je to stare auto - vyfuk by vypadal hezceji kdyby se dal trochu vejs - ted se mi rozsvitila kontrola trakce..dal jsem neresil - cidlo teploty - mechanik co mi menil pruziny, rikal ze by bylo dobre udelat do budoucna tlumice Pro koho je auto vhodne: pro nadsence nebo pro nekoho kdo si na tom udela spoustu veci sam Pro koho auto vhodne neni: pro lidi co nerozumi autum, jeden z duvodu proc to prodavam a necham to na nekomu zkusenejsimu. Prosim piste mi SMS, odepisuji jakmile je to vzdy mozne.

Dobrý den, prodam sve audi tt, moje 3. tt kde jsem zjistil ze se mi spise ted hodi diesel, proto tuhle hracku prodavam.. - Motor 1.8t 132kw 5 stup. prevodovka - Cervene kozene sedacky, ktere jsou v tt komunite velice zadane (bezne pokud jsou k prodeji, tak za 15k-20k), s vyhrevem a nejsou potrhnane - cerna stropnice ktera neni nikde provesena a v aute se nekourilo - s-line volant - H&R sportovni pruziny za 8k - RAM air studene sani za 5k s originalnim zeleznym tepelnym odstinenim. - Originalni Japan Racing JR11 18" se stretchovyma pneumatikama s dobrym vzorkem. letnaky.., jako bonus muzu prihodit sadu zimnich kol zadarmo - Rémus vyfuk s dobrym zvukem - zadni original difusor z v6 audi tt (5k) - zatmavene postrani dynamicke blinkry - JBL reproduktory ktere fakt pekne hrajou, bylo by idealni aby si nekdo dodelal bluetooth nebo si tam dal origo radio, ktere vam k tomu dodam. - najeto 232xxx auto ma spoustu problemu ktere si sikovnej clovek dokaze svepomoci opravit sam do 10k - nefunguje zamykani na dalku - clovek co mi menil rizeni, spatne vycentroval volant plus by bylo fajn aby se udelala geometrie - obcas blbne stahovani ridicova okenka pri otevirani, spatny spinac za 100kc - nedovira se kufr - je potreba opravit kulisu, spatne obcas jdou kvalty - lak neni v nejlepsim stavu ale je to stare auto - vyfuk by vypadal hezceji kdyby se dal trochu vejs - ted se mi rozsvitila kontrola trakce..dal jsem neresil - cidlo teploty - mechanik co mi menil pruziny, rikal ze by bylo dobre udelat do budoucna tlumice Pro koho je auto vhodne: pro nadsence nebo pro nekoho kdo si na tom udela spoustu veci sam Pro koho auto vhodne neni: pro lidi co nerozumi autum, jeden z duvodu proc to prodavam a necham to na nekomu zkusenejsimu. Prosim piste mi SMS, odepisuji jakmile je to vzdy mozne.