
Popis
Zdravím, prodám motorku Suzuki Bandit z roku 2007 (vstřiky). V techničácích je napsáno 25kw, jinak je ale otevřená. Otevřená nemá nad dvojnásobek povolených 35kw (62kw), tudíž lze řídit s řidičským průkazem skupiny A2. Najeto má 74.0XXkm. Motorka NEMÁ STK kvůli neoriginálnímu výfuku. Jsou na ní M-Style řidítka, vyhřívané rukojetě, laděný výfuk (parádní zvuk, i si vystřelí), homologované přední LED kulaté světlo z motozemě. Homologované LED blinkry. Motorka byla jedním z minulých majitelů položená při výjezdu z garáže. Výsledkem jsou 2 prasklé plasty (viz. foto). Osobně jsem to vůbec neřešil jelikož jsem motorku chtěl jen na 2 roky dokud si neudělám ř.p. sk.A. I přes větší hmotnost motorky se na ní jezdí skvěle, a dá se s ní skvěle hrát. V případě jakýchkoliv dotazů pište/volejte. Při rychlém jednání sleva.

Zdravím, prodám motorku Suzuki Bandit z roku 2007 (vstřiky). V techničácích je napsáno 25kw, jinak je ale otevřená. Otevřená nemá nad dvojnásobek povolených 35kw (62kw), tudíž lze řídit s řidičským průkazem skupiny A2. Najeto má 74.0XXkm. Motorka NEMÁ STK kvůli neoriginálnímu výfuku. Jsou na ní M-Style řidítka, vyhřívané rukojetě, laděný výfuk (parádní zvuk, i si vystřelí), homologované přední LED kulaté světlo z motozemě. Homologované LED blinkry. Motorka byla jedním z minulých majitelů položená při výjezdu z garáže. Výsledkem jsou 2 prasklé plasty (viz. foto). Osobně jsem to vůbec neřešil jelikož jsem motorku chtěl jen na 2 roky dokud si neudělám ř.p. sk.A. I přes větší hmotnost motorky se na ní jezdí skvěle, a dá se s ní skvěle hrát. V případě jakýchkoliv dotazů pište/volejte. Při rychlém jednání sleva.