
Popis
Prodám winterpekáč. Auto absolutně bez koroze ! Zdravé prahy i zvedací body ! Motor šlape krásně. Nic nikde neklepe, nebouchá. Na autě úplně nové zimní pneu. Dávám navíc k autu v ceně: -Sadu ALU kol s pneu jen na spálení -Snížený podvozek tzv. tlumiče a pružiny -Zavařený diferenciál. Ten mám ale už asi rok u týpka v servise, tak doufám, že ho už někam nezahrabal 😅 -Sportovní volant -Světlomety s angel eyes, ale ty světlomety, co jsou na autě, jsou hezčí 🙂 Výbava: -Vetší rejdy, na drifty paráda 😁 -Shortshift -Vyhřívané sedačky, ale funguje jen u řidiče 😁 -Koncovka výfuku, auto má takový trochu lepší zvuk, ale jen decentní, ne žádný rámus Vady: -Auto nejde zamykat ! Dálka sice funguje, dává signál, auto i zabliká, ale prostě nehne se zámkem, fungovalo to, ale z nějakého důvodu přestalo, dokonce se to občas i chytlo, ale teď už delší dobu nechce prostě... někde ve dveřích bude něco s nějakou jednotkou asi nebo tak, nějaký mechanik určitě bude vědět. -stahovačka u řidiče, tu jsem tak nějak opravil , takže jde , ale nahoru je potřeba ji z pravé strany trochu pomoct rukou, aby se nesekla a nekřupla. U spolujezdce raději neotvírat moc 😁 můžu opravit, ale už se mi do toho moc nechce 😅 -Začal mi v poslední době trochu zlobit asi startér, auto někdy chytne třeba až napodruhé -Špatná ruční brzda (klasika😅) -Jedna řemenice dělá lehce osmičku, nic zásadního, normálně na to jezdím, házím boky, všechno 😁 STK do 16.4.2027 VIN: WBACG11030KD89170 Auto bych si i nechal, do sněhu opravdu pecka, hlavně s tou zavářkou, to jede bokem úplně samo 😁 ale momentálně plánuji rodinu a mám vyšší výdaje a musím dávat dohromady moje druhé auto, takže ho nechám někomu, komu to bude dělat radost a bude mít chuť na to, si to doladit do top stavu 🙂 Jsem z města Kryry, Podbořansko, Žatecko

Prodám winterpekáč. Auto absolutně bez koroze ! Zdravé prahy i zvedací body ! Motor šlape krásně. Nic nikde neklepe, nebouchá. Na autě úplně nové zimní pneu. Dávám navíc k autu v ceně: -Sadu ALU kol s pneu jen na spálení -Snížený podvozek tzv. tlumiče a pružiny -Zavařený diferenciál. Ten mám ale už asi rok u týpka v servise, tak doufám, že ho už někam nezahrabal 😅 -Sportovní volant -Světlomety s angel eyes, ale ty světlomety, co jsou na autě, jsou hezčí 🙂 Výbava: -Vetší rejdy, na drifty paráda 😁 -Shortshift -Vyhřívané sedačky, ale funguje jen u řidiče 😁 -Koncovka výfuku, auto má takový trochu lepší zvuk, ale jen decentní, ne žádný rámus Vady: -Auto nejde zamykat ! Dálka sice funguje, dává signál, auto i zabliká, ale prostě nehne se zámkem, fungovalo to, ale z nějakého důvodu přestalo, dokonce se to občas i chytlo, ale teď už delší dobu nechce prostě... někde ve dveřích bude něco s nějakou jednotkou asi nebo tak, nějaký mechanik určitě bude vědět. -stahovačka u řidiče, tu jsem tak nějak opravil , takže jde , ale nahoru je potřeba ji z pravé strany trochu pomoct rukou, aby se nesekla a nekřupla. U spolujezdce raději neotvírat moc 😁 můžu opravit, ale už se mi do toho moc nechce 😅 -Začal mi v poslední době trochu zlobit asi startér, auto někdy chytne třeba až napodruhé -Špatná ruční brzda (klasika😅) -Jedna řemenice dělá lehce osmičku, nic zásadního, normálně na to jezdím, házím boky, všechno 😁 STK do 16.4.2027 VIN: WBACG11030KD89170 Auto bych si i nechal, do sněhu opravdu pecka, hlavně s tou zavářkou, to jede bokem úplně samo 😁 ale momentálně plánuji rodinu a mám vyšší výdaje a musím dávat dohromady moje druhé auto, takže ho nechám někomu, komu to bude dělat radost a bude mít chuť na to, si to doladit do top stavu 🙂 Jsem z města Kryry, Podbořansko, Žatecko