
Popis
Dobrý den prodávám své Volvo S60, auto je v dobrém stavu a bude určitě jezdiť ješte dlouho tyhle motory jsou hodně bitelné, spolehlivé a na to jaký mají výkon málo žerou, koroze je na autě minimálně švédská ocel se nezapře a je to opravdu tank na kolech. Má půl roku novou stk. Motor: Diesel o objemu 2.4 pětiválec D5244T 120 kw 340 N.m Spotřeba: průměrně když jezdíte v klidu dosáhnete 6/100km Převodovka: Manuál 5q Stk: do 27/6 Rok: 2003 Nájezd: 330 000km Výbava: Palubní počítač, Černý kožený interier v dobrém stavu, vyhřívané přední sedačky a řidičova sedačka má elektrické ovládání s pamětí, elektrické a vyhřívané zpětné zrcátka, Všechny 4 okna v elektrice,Zabudované rádio v palubce s nastavitelnými Basy/Tremble a můžete nastavit které reproduktory hrají méně a které více(originál, né dodělávané), Dvouzónová Klimatizace, ABS, ASR, DSTC(Specifická Volvo kontrola trakce), , posilovač řízení, 9 reproduktorů(velký v palubovce, 2 na obou předních dveří, 1 v obou zadních, 2 velké vzadu) auto hraje opravdu pěkně, všechno originál nic dodělávané. Také má tažné. Auto má jeden jediný problém a to že to nastartovaní palubní počítač píše chybu s ABS, řešil jsem to nechal jsem vyměnit 2 kroužky abs na kolech, taky jsem tam nechal dát nový ABS modul a byl jsem s ním ve Volvu Olomouc a ABS fuguje jak má modul dělá co má plně funguje a komunikuje se řídící jednotkou ale chyba furt vyskakuje chlap v tom autorizáku mi říkal že se občas u Volv z těhle let stává chybu hází i plně funkční systém, ujistil mě že všechno fuguje ale chybu smazat nedokážou. Chyba nemá vliv na jízdní stav vozidla jediný problém že furt vyskakuje. Vzhledově je auto v dobrém stavu ale po 23 letech tam chyby na kráse jsou, jde vidět že minulý majitel s předním nárezníkem vzal asi obruník a jsou tam škrábance, auto je momentálně na zimákách a tudíž na starých plecháčích které nejsou tak pěkné litáky co na něm jsou v létětě. Auto se nachází v Hranicích na Moravě. Rád zodpovím všechny vaše dodatečné do

Dobrý den prodávám své Volvo S60, auto je v dobrém stavu a bude určitě jezdiť ješte dlouho tyhle motory jsou hodně bitelné, spolehlivé a na to jaký mají výkon málo žerou, koroze je na autě minimálně švédská ocel se nezapře a je to opravdu tank na kolech. Má půl roku novou stk. Motor: Diesel o objemu 2.4 pětiválec D5244T 120 kw 340 N.m Spotřeba: průměrně když jezdíte v klidu dosáhnete 6/100km Převodovka: Manuál 5q Stk: do 27/6 Rok: 2003 Nájezd: 330 000km Výbava: Palubní počítač, Černý kožený interier v dobrém stavu, vyhřívané přední sedačky a řidičova sedačka má elektrické ovládání s pamětí, elektrické a vyhřívané zpětné zrcátka, Všechny 4 okna v elektrice,Zabudované rádio v palubce s nastavitelnými Basy/Tremble a můžete nastavit které reproduktory hrají méně a které více(originál, né dodělávané), Dvouzónová Klimatizace, ABS, ASR, DSTC(Specifická Volvo kontrola trakce), , posilovač řízení, 9 reproduktorů(velký v palubovce, 2 na obou předních dveří, 1 v obou zadních, 2 velké vzadu) auto hraje opravdu pěkně, všechno originál nic dodělávané. Také má tažné. Auto má jeden jediný problém a to že to nastartovaní palubní počítač píše chybu s ABS, řešil jsem to nechal jsem vyměnit 2 kroužky abs na kolech, taky jsem tam nechal dát nový ABS modul a byl jsem s ním ve Volvu Olomouc a ABS fuguje jak má modul dělá co má plně funguje a komunikuje se řídící jednotkou ale chyba furt vyskakuje chlap v tom autorizáku mi říkal že se občas u Volv z těhle let stává chybu hází i plně funkční systém, ujistil mě že všechno fuguje ale chybu smazat nedokážou. Chyba nemá vliv na jízdní stav vozidla jediný problém že furt vyskakuje. Vzhledově je auto v dobrém stavu ale po 23 letech tam chyby na kráse jsou, jde vidět že minulý majitel s předním nárezníkem vzal asi obruník a jsou tam škrábance, auto je momentálně na zimákách a tudíž na starých plecháčích které nejsou tak pěkné litáky co na něm jsou v létětě. Auto se nachází v Hranicích na Moravě. Rád zodpovím všechny vaše dodatečné do