
Popis
Prodám krásný, nepoužitý, černý zimní fusak. Je vyteplený, nepromokavý. Do -20 stupňů. Možno dát i do autosedačky. PC: 5.500,-

Prodám krásný, nepoužitý, černý zimní fusak. Je vyteplený, nepromokavý. Do -20 stupňů. Možno dát i do autosedačky. PC: 5.500,-