
Popis
Prodám hezké coupé bmw e46 320cd, motor naftový 2.0, 110kw. Rok výroby 2003, najeto celkem 405 000km. Originální stav bez úprav. Technická kontrola do 10/2026. Auto jsem měl na občasné ježdění, nejezdilo daily. Z výbavy: Digitální klima, 6ti kvalt, volant s multifunkcí, tempomat, zatmavená zadní okna, odnímatelné tažné Westfalia, přední mlhovky, sedačky v červené kůži, zadní sklopné sedačky, všechny 4 okna v elektrice, vyhřívané zpětné zrcátka elektricky stavitelné, velké originál bmw rádio s navi. Stahovačky všech oken jsou funkční, klimatizace chladí. Na sání jsou zaslepené vířivé klapky. Olej byl měněn pravidelně každých 10 000km. Podvozek byl ošetřen proti korozi + vystříkané dutiny. V létě se dělala přední náprava – ložiska, tlumiče, horní uložení, ramena (Meyle HD), tyčky stabilizátoru, táhla řízení, manžety. Před rokem dělané zadní tlumiče a ložiska. Proběhla výměna paken ruční brzdy – je funkční. Vyměněna hardy spojka, gufero převodovky na kardanu, výměna oleje v převodovce. 2 roky zpět se dělali komplet kotouče + destičky, měnily se žhavičky + relé žhavení, výměna termostatu. Auto je v hezkém stavu. Na karoserii jen drobné puchýřky, podvozek je také slušný. V interiéru se začíná loupat volant a je horší řidičova sedačka. Jinak interiér hezký a neponičený. K autu letní 17´červené disky + zimní stříbrné 16´.Gumy na obou sadách ještě na 2 sezóny. Auto je sednout a jezdit, nic co by bylo potřeba udělat. Auto mám 4 roky, najel jsem s ním 50 000km. Chci zkusit něco jiného.

Prodám hezké coupé bmw e46 320cd, motor naftový 2.0, 110kw. Rok výroby 2003, najeto celkem 405 000km. Originální stav bez úprav. Technická kontrola do 10/2026. Auto jsem měl na občasné ježdění, nejezdilo daily. Z výbavy: Digitální klima, 6ti kvalt, volant s multifunkcí, tempomat, zatmavená zadní okna, odnímatelné tažné Westfalia, přední mlhovky, sedačky v červené kůži, zadní sklopné sedačky, všechny 4 okna v elektrice, vyhřívané zpětné zrcátka elektricky stavitelné, velké originál bmw rádio s navi. Stahovačky všech oken jsou funkční, klimatizace chladí. Na sání jsou zaslepené vířivé klapky. Olej byl měněn pravidelně každých 10 000km. Podvozek byl ošetřen proti korozi + vystříkané dutiny. V létě se dělala přední náprava – ložiska, tlumiče, horní uložení, ramena (Meyle HD), tyčky stabilizátoru, táhla řízení, manžety. Před rokem dělané zadní tlumiče a ložiska. Proběhla výměna paken ruční brzdy – je funkční. Vyměněna hardy spojka, gufero převodovky na kardanu, výměna oleje v převodovce. 2 roky zpět se dělali komplet kotouče + destičky, měnily se žhavičky + relé žhavení, výměna termostatu. Auto je v hezkém stavu. Na karoserii jen drobné puchýřky, podvozek je také slušný. V interiéru se začíná loupat volant a je horší řidičova sedačka. Jinak interiér hezký a neponičený. K autu letní 17´červené disky + zimní stříbrné 16´.Gumy na obou sadách ještě na 2 sezóny. Auto je sednout a jezdit, nic co by bylo potřeba udělat. Auto mám 4 roky, najel jsem s ním 50 000km. Chci zkusit něco jiného.