
Popis
Nabízím maxi balík oblečení pro holky v TOP kvalitě. Vše je jako nové, něco úplně nové a nebo opravdu minimálně nošené, pouze po mojí dceři. Bez vad, fleků a kazů. Krásné a moderní oblečení většinou zn.Lupilu, Pepperts, Kik, trochu i Pepco a další značky. Balík může obsahovat trička s krátkým rukávem, trička s dlouhým rukávem, šaty, sukně, kalhoty, džíny, legíny, tepláky, třičtvrťáky, kraťasy, ponožky, punčocháče, košilky, pyžama, kalhotky, šály, čepice, rukavice..., můžu nabídnout i bundy, oteplovačky, overaly, mikiny, boty...prostě všechno možné a samozřejmě ve větším počtu kusů. V případě zájmu jen o některé druhy zboží (letní, zimní...) je domluva možná :-) Na vyžádání Vám můžu zaslat i konkrétní fotky požadovaných věcí :-)Fotky v inzerátu jsou pouze pro inspiraci a představu, věcí k dispozici mám samozřejmě mnohem více :-) Celková cena za maxi balík je pouhých 1550,-Kč !!! (jukněte i na ostatní moje nabídky, ať ušetříte na poštovném :-) )Osobní odběr je samozřejmě také možný :-) Neváhejte a včas oblečení mějte :-) Při dnešních cenách nového oblečení to budete mít opravdu jen za zlomek ceny :-) Tak neváhejte ani chviličku a kupte si prakticky nové oblečení za hubičku :-))) Lze udělat i poloviční balení za 800,-Kč Dohoda jistá :-))) Neváhejte, oblečení ještě mám, ale asi brzy vyprodám :-)

Nabízím maxi balík oblečení pro holky v TOP kvalitě. Vše je jako nové, něco úplně nové a nebo opravdu minimálně nošené, pouze po mojí dceři. Bez vad, fleků a kazů. Krásné a moderní oblečení většinou zn.Lupilu, Pepperts, Kik, trochu i Pepco a další značky. Balík může obsahovat trička s krátkým rukávem, trička s dlouhým rukávem, šaty, sukně, kalhoty, džíny, legíny, tepláky, třičtvrťáky, kraťasy, ponožky, punčocháče, košilky, pyžama, kalhotky, šály, čepice, rukavice..., můžu nabídnout i bundy, oteplovačky, overaly, mikiny, boty...prostě všechno možné a samozřejmě ve větším počtu kusů. V případě zájmu jen o některé druhy zboží (letní, zimní...) je domluva možná :-) Na vyžádání Vám můžu zaslat i konkrétní fotky požadovaných věcí :-)Fotky v inzerátu jsou pouze pro inspiraci a představu, věcí k dispozici mám samozřejmě mnohem více :-) Celková cena za maxi balík je pouhých 1550,-Kč !!! (jukněte i na ostatní moje nabídky, ať ušetříte na poštovném :-) )Osobní odběr je samozřejmě také možný :-) Neváhejte a včas oblečení mějte :-) Při dnešních cenách nového oblečení to budete mít opravdu jen za zlomek ceny :-) Tak neváhejte ani chviličku a kupte si prakticky nové oblečení za hubičku :-))) Lze udělat i poloviční balení za 800,-Kč Dohoda jistá :-))) Neváhejte, oblečení ještě mám, ale asi brzy vyprodám :-)