
Popis
Dobrý den. S težkým srdcem prodávám svého pitbika. Je to jednoválcový vzduchem chlazený motor o obsahu 140ccm a olejovým chladičem.Velikost kol je 17/14 začátkem roku byly dělány přední tlumiče a brzdy. Je tam větší palivový filtr a nová hruška. Má to najeto 12,9 mth. Na jaře ještě je v plánu vyměnit olej. Počítač motohodin má v sobě zabudovaný otáčkoměr. Přidávám k tomu ještě “dres” a helmu s brýlemi které mají tmavší film. Helma je jenom trošku škráblá a má ulomený prostřední držák na kšilt, takže trošku plandá. Děkuju. Při rychlém jednání sleva.

Dobrý den. S težkým srdcem prodávám svého pitbika. Je to jednoválcový vzduchem chlazený motor o obsahu 140ccm a olejovým chladičem.Velikost kol je 17/14 začátkem roku byly dělány přední tlumiče a brzdy. Je tam větší palivový filtr a nová hruška. Má to najeto 12,9 mth. Na jaře ještě je v plánu vyměnit olej. Počítač motohodin má v sobě zabudovaný otáčkoměr. Přidávám k tomu ještě “dres” a helmu s brýlemi které mají tmavší film. Helma je jenom trošku škráblá a má ulomený prostřední držák na kšilt, takže trošku plandá. Děkuju. Při rychlém jednání sleva.