
Popis
Krásné, jako nové zimní boty do sněhu Polaris. Kupované nové za 1599. Syn měl na noze 2x, pak nevyužil, protože mu poskočila noha. Mají tex membránu a jsou impregnované na prodejně. Můžu doporučit. Za poloviční cenu

Krásné, jako nové zimní boty do sněhu Polaris. Kupované nové za 1599. Syn měl na noze 2x, pak nevyužil, protože mu poskočila noha. Mají tex membránu a jsou impregnované na prodejně. Můžu doporučit. Za poloviční cenu