
Popis
✅r.v. 2011/3 měsic najeto 28 tisic Výkon 14kw Vodou chlazený ,vstřikování paliva ,motor spotřeba okolo 3 litru Nyní po kontrole řemenu + nové válečky Pěkné gumy viz foto Dovoz nyní po STK CZ na 4 roky Modrá barva Nějaký škrábanec se najde ! více info na tel. Možnost odvozu motocyklu k zákazníkovi. Po složení zálohy možnost rezervace. podobná velikost jako honda SH,piaggio liberty

✅r.v. 2011/3 měsic najeto 28 tisic Výkon 14kw Vodou chlazený ,vstřikování paliva ,motor spotřeba okolo 3 litru Nyní po kontrole řemenu + nové válečky Pěkné gumy viz foto Dovoz nyní po STK CZ na 4 roky Modrá barva Nějaký škrábanec se najde ! více info na tel. Možnost odvozu motocyklu k zákazníkovi. Po složení zálohy možnost rezervace. podobná velikost jako honda SH,piaggio liberty