
Popis
Zdravím prodám svůj Mercedes W209 CLK, jedná se o 3.0 CDi verze 165kw 7G-Tronic 2006. Auto je v moc pěkné konfiguraci černý lak s hnědým interiérem a dřevěným dekorem. Jedná se o ojedinělou konfiguraci opravdu existují 3-4 kusy v této specifikaci. Na autě je originální sportovní paket, hezká 18” kola s novými letními pneumatikami. Auto je po úpravě softwaru (original mohu dát na flash disku) jede to opravdu hezky. Nemá DPF, KAT ani EGR (má hezký decentní zvuk). Na STK by neměl být problém, je platná do půlky roku 2027. Vzhledem k věku jsou lehké vady na kráse, je lehce roztrhlá řidičova sedačka, rádio má nefunkční některé pixely, kola by také zasloužila renovaci. Lak je v hezkém stavu, vím snad o 3 škrábancích, které mohu po domluvě rozleštit. Nechci nic skrývat, takže časem to bude chtít udělat přední kotouče a nejspíš i hřeben řízení a v minulosti byla pojistná událost, někdo nacouval do světla na řidičově straně, takže světlo bylo vyměněno. Momentálně je prasklé čelní okno, před prodejem bude vyměněno a i vyměněné turbo. Auto má najeto cca. 340 000 km, nejde to poznat a jestě spoustu kilometrů najezdí, určitě jsem na něco zapomněl, takže kdyžtak pište spíše SMS. Na ceně se budeme moct domluvit na místě. Potřebuju větší auto. Auto ESA, AAA Auto a překupníci prosím nepsat ani nevolat.

Zdravím prodám svůj Mercedes W209 CLK, jedná se o 3.0 CDi verze 165kw 7G-Tronic 2006. Auto je v moc pěkné konfiguraci černý lak s hnědým interiérem a dřevěným dekorem. Jedná se o ojedinělou konfiguraci opravdu existují 3-4 kusy v této specifikaci. Na autě je originální sportovní paket, hezká 18” kola s novými letními pneumatikami. Auto je po úpravě softwaru (original mohu dát na flash disku) jede to opravdu hezky. Nemá DPF, KAT ani EGR (má hezký decentní zvuk). Na STK by neměl být problém, je platná do půlky roku 2027. Vzhledem k věku jsou lehké vady na kráse, je lehce roztrhlá řidičova sedačka, rádio má nefunkční některé pixely, kola by také zasloužila renovaci. Lak je v hezkém stavu, vím snad o 3 škrábancích, které mohu po domluvě rozleštit. Nechci nic skrývat, takže časem to bude chtít udělat přední kotouče a nejspíš i hřeben řízení a v minulosti byla pojistná událost, někdo nacouval do světla na řidičově straně, takže světlo bylo vyměněno. Momentálně je prasklé čelní okno, před prodejem bude vyměněno a i vyměněné turbo. Auto má najeto cca. 340 000 km, nejde to poznat a jestě spoustu kilometrů najezdí, určitě jsem na něco zapomněl, takže kdyžtak pište spíše SMS. Na ceně se budeme moct domluvit na místě. Potřebuju větší auto. Auto ESA, AAA Auto a překupníci prosím nepsat ani nevolat.