
Popis
vana je nepoužitá , ale bohužel na jednom místě trochu škráblá při přepravě , viz foto je to cca 5cm na jednom místě ,prý lze rozleštit ,jinak je moc pěkná , převzetí Lubnice okr Znojmo , nyní zabalená k odvozu

vana je nepoužitá , ale bohužel na jednom místě trochu škráblá při přepravě , viz foto je to cca 5cm na jednom místě ,prý lze rozleštit ,jinak je moc pěkná , převzetí Lubnice okr Znojmo , nyní zabalená k odvozu