
Popis
Dobrý den, prodám Suzuki RM 125. V motoru je D-čko píst, ložiska vyměněny na celé motorce, nové trysky v karburátoru. Repasované přední vidlice a nové zadní destičky. Pneus ještě chvilku poslouží. Nově měněn olej. Od repasu najeto viz. foto hodin. Při měření komprese naměřeno 10 barů. Přidám zadní pružini na 95 kg. Prodávám kvůli přechodu na 4takt

Dobrý den, prodám Suzuki RM 125. V motoru je D-čko píst, ložiska vyměněny na celé motorce, nové trysky v karburátoru. Repasované přední vidlice a nové zadní destičky. Pneus ještě chvilku poslouží. Nově měněn olej. Od repasu najeto viz. foto hodin. Při měření komprese naměřeno 10 barů. Přidám zadní pružini na 95 kg. Prodávám kvůli přechodu na 4takt