
Popis
Nošené jednu zimu Dcera je dost okopala a ošoupala špičku Určitě do nich neteče a tak snad ještě někdo využije Pc byla vyšší, jsou koupené ve zdravotní obuvi

Nošené jednu zimu Dcera je dost okopala a ošoupala špičku Určitě do nich neteče a tak snad ještě někdo využije Pc byla vyšší, jsou koupené ve zdravotní obuvi