
Popis
Prodám svoji hondu nsr 125r jsou tam nějáké upravy ale v tp je klasicky 11kw motorka bohuzel nedochlazuje ale odjed se na ní dá i jezdit jen to chce hlídat teplotu nejpis vymenit termostat jen ja už na to nemám čas přestupuju na silnejší více info a foto do zpráv 35k jsem ochoten slevit při dobré domluvě

Prodám svoji hondu nsr 125r jsou tam nějáké upravy ale v tp je klasicky 11kw motorka bohuzel nedochlazuje ale odjed se na ní dá i jezdit jen to chce hlídat teplotu nejpis vymenit termostat jen ja už na to nemám čas přestupuju na silnejší více info a foto do zpráv 35k jsem ochoten slevit při dobré domluvě